Slide1
Slide2
Slider

O nas

IdealSpa jest firmą dla osób, które poszukują urządzeń do nowo powstałego ośrodka SPA, modernizacji obecnego czy pragnących poczuć zalety korzystania ze SPA we własnym domowym zaciszu. Jesteśmy stworzeni przez pasjonatów dla pasjonatów. Poczucie odprężenia wewnętrznego jak i zewnętrznego jest powodem, dla którego z profesjonalizmem podchodzimy do tego zagadnienia.

Nasza wizja

Wierzymy, że medytacja i wewnętrzne oczyszczenie są kluczami do odprężenia, które można osiągnąć dzięki oferowanym przez IdealSpa urządzeniom.

Nasza wartość

Opiera się dzieleniu się z Państwem wspólną pasją, indywidualnym podejściu do klienta oraz dostarczaniu urządzeń spełniających najwyższe standardy dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu.

Nasza misja

Zapewnienie poczucia wyjątkowości, maksimum relaksu oraz spokoju jakiego jeszcze Państwo nie doświadczyli.

IdealSpa - marka tworzona z pasją

W IdealSpa pomożemy  w realizacji marzeń w każdej formie niezależnie od tego czy chcą Państwo wybudować nowy obiekt SPA, zmodernizować obecny czy cieszyć się domowym . Uważamy, że kluczowym elementem są urządzenia z jakich Państwo korzystają. Są one bowiem nie tylko zwykłymi wannami z funkcją hydromasażu czy saunami lecz stanowią  integralną część filozofii, która ma na celu regenerację zarówno ciała jak i duszy. IdealSpa tworzy młody profesjonalnie przygotowany zespół. Najważniejszą jednak jego cechą jest pasja z jaką podchodzi do sprzętu welness. W oparciu o filozofię ZEN jaka nam przyświeca pragniemy wraz z Państwem dzielić wspólne doświadczenia oraz tworzyć nowe, wspaniałe projekty.